Ізюмський ліцей №4 Ізюмської міської ради

10 лист. 2021

ЗНО 2022

9 лист. 2021

День української писемності та мови

Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови, День пам'яті преподобного Нестора Літописця, відбувся 21-ий Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Долучилися до Всеукраїнського флешмобу вчителі й учні Ізюмського ліцею №4.
1 лист. 2021

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЯКОСТІ ОСВІТИ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Шановні керівники! Державна служба якості освіти України згідно із законодавством є центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері освіти, зокрема з питань забезпечення якості освіти, забезпечення якості освітньої діяльності, здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю закладів освіти.
1 черв. 2021

Оголошенння!

Звітування про результати закладу за 2020/2021 н.р.
7 трав. 2021

День пам’яті та примирення

Їх подвиги в пам’яті вічні…» – під таким гаслом пройшов День пам’яті та примирення для учнів та педагогів Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 . З метою виховання в учнів поваги до ветеранів, почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину було організовано низку заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
26 квіт. 2021

26 квітня 2021 — 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи«Чорнобиль - біль і трагедія України»

Сьогодні виповнюється 35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф ХХ століттяв історії людства, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Ми завжди пам’ятаємо про солдатів атомного фронту, які виявили героїзм, самовідданість та мужність у тих екстремальних обставинах, залишивши по собі глибокий відбиток у пам'яті.
8 квіт. 2021

Послуги в сфері психологічного забезпечення освітнього процесу:

Національна гаряча лінія з питань протидії насильству та захисту прав дитини (Пн - Пт з 12:00 до 16:00, 0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних), 16 111 (безкоштовно з мобільних);
30 бер. 2021

Оголошення!

До уваги учасників освітнього процесу!
12 бер. 2021

Українські добровольці - це символ героїзму, патріотизму та відваги

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань щороку 14 березня в нашій державі відзначають День українського добровольця.